Každá domácnosť rozpráva príbeh o tom, kto v nej žije. Nároky na kvalitu bývania stále rastú a každým dňom sa zvyšujú. Je preto prirodzené, že aktuálne trendy bytovej architektúry kladú rovnaký dôraz na funkčnosť aj vzhľad prostredia, v ktorom sa človek nachádza.

klucka Timeless

 

Aj vy patríte k ľuďom, ktorým nie je ľahostajne prostredie, v ktorom žijú? Hovorí sa, že nikto nie je až taký bohatý, aby si kupoval lacné veci. A táto stará známa, okrídlená veta platí pri zariaďovaní domov a bytov dvojnásobne. Súčasné trendy preferujú život v účelne zariadenej a esteticky hodnotnej domácnosti, ktorá poskytne harmonické zázemie celej rodine.

klucka Marilyn

 

klucka JOY

Komfort v každom ohľade

Dvere v dome či v byte plnia funkciu komunikačných uzlov a zabezpečia každému členovi domácnosti súkromie. Z tohto dôvodu je na dverách dôležitý každý detail. Stavebné kovanie v sebe zhŕňa všetky pohyblivé súčasti výplní stavebných otvorov - kľučky na dvere, pánty, zámky a vložky. O tom, či objektové kovanie spĺňa všetky funkčné nároky a či je vyrobené podľa platných technických noriem, hovorí certifikát výrobku. Pokiaľ je pri výbere kovania hlavným kritériom čo najnižšia cena, nie zriedka sa stáva, že lacné riešenie nevyhovuje technickým parametrom a nespĺňa základné nároky funkčnosti. Takýto výber si často vynúti vysokú daň v podobe zbytočne premárneného času a vynaloženej námahy, ktoré so sebou prinášajú reklamácie. A po únavnom reklamovaní a výmenách výrobkov je cena vo finále často vyššia, než cena certifikovaného kovania, ak by naň voľba padla hneď na začiatku. Chcete sa takýmto komplikáciám vyhnúť? Riešenie je jednoduché. Pri výbere kovania sa nenechajte pomýliť nedôveryhodne nízkou cenou a hneď v úvode sa zamerajte na certifikované kovania od kvalifikovaných predajcov. Tí vám navyše aj odborne poradia podľa individuálnych potrieb a predstáv.

 

Zmysel pre detail

Povestnou čerešničkou na torte každého kovania je kľučka. Práve dizajn kľučky prezradí veľa o vkuse svojho majiteľa. Prezradí, či priestor obýva človek so zmyslom pre detail a kam až siaha jeho vnímanie krásy či dokonalosti. Aj vy patríte k milovníkom kreatívneho dizajnu? Dizajnové riešenie priemyselných výrobkov spočíva v kreatívnom riešení ich tvarov, línií a obrysov, no tiež v dobre premyslenom výbere materiálu, v perfektnej povrchovej úprave a v spôsobe zdobenia, ktoré spolu prirodzene ladia. Luxusné kľučky z dielní svetových dizajnérov lahodia všetkým vnemom i zmyslom a zaujmú na prvý pohľad.

Vysoká úroveň dizajnérskych kľučiek splní očakávania aj tých najnáročnejších spotrebiteľov, ktorí považujú estetické prostredie za neoddeliteľnú súčasť svojho každodenného života. A navyše, exkluzívne kľučky slávnych dizajnérov zvučných mien prispievajú aj k neporovnateľne lepším úžitkovým vlastnostiam, ktoré sa s ich lacnými replikami a náhradami nedajú ani porovnať.

klucka Lotus

 

klucka OPEN

Špičkové produkty

Medzi špičku svetových dizajnérov, ktorí prinášajú na trh dizajnérske kľučky prekrásneho vzhľadu a prémiovej kvality, ktorí získali za rôzne svoje veľkolepé diela medzinárodné uznanie a množstvo prestížnych ocenení, patrí Zaha Hadid, Patricia Urquiola, Daniel Libeskind, Toyo Ito, Gio Ponti, Ferdinad Porsche, Carlo Colombo, Antonio Citterio, Max Pajetta, Alonso Femia, Odo Fioravanti, Maurizio Varratta, Enrico Martini, Piero Lissoni, Rem Koolhaas, Marcel Wanders, Javier Lopez, Cino Zucchi, Jaime Hayon a mnoho iných.

 

Bohatú paletu dizajnérskych kľučiek z dielní svetových dizajnérov nájdete v našej vzorkovni. Dotyk si zamilujú všetci milovníci estetiky a bezpečného bývania.

klucka Ginkgo