kľučky na dvere

Uchopíte - a pochopíte


Kľučka, ako napokon všetky interiérové doplnky, má spĺňať Vašu predstavu najmä po dizajnovej a estetickej stránke, ladiť so zariadením a dotvoriť tak pocit útulnosti Vášho domova.

Už 23 rokov dodávame kľučky renomovaných európskych výrobcov. U nás si vyberiete zo širokého sortimentu kľučiek na interiérové dvere, ako aj bezpečnostných kovaní na vchodové dvere. Podľa materiálu si môžete zvoliť mosadzné kľučky s atraktívnym talianskym dizajnom, trvácne antikorové kľučky na dvere (nehrdzavejúca oceľ - nerez) alebo lacnejšie ekonomické kľučky z hliníka.

U nás máte vždy istotu, že už pri výbere kľučiek Vám vieme kvalifikovane poradiť, upozorníme Vás na odlišnosti v kvalite, prispôsobíme objednávku Vašich kľučiek normám, podľa ktorých boli Vaše dvere vyrobené a určite Vám dodáme presne to, čo od nás požadujete vrátane dlhodobého servisu, a to aj v prípade dodatočných objednávok apod.

Venujte pozornosť prehliadke kľučiek v galérii Svet kľučiek alebo si prezrite ktorúkoľvek kategóriu. Pri rozhodovaní Vás o našej kvalite presvedčí osobný kontakt - dotyk kľučky v jednej z našich vzorkovní.