Nezobrazovať reklamu

panikové kovanie

 

Antibakteriálna ochrana na panikových kovaniach Metalia zadarmo

 

 

 

Trvalá antibakteriálna ochrana

Antigerm je antibakteriálna povrchová úprava založená na postupnom uvoľňovaní iónov striebra, ktoré prenikajú do mikróbov, napádajú ich DNA a zabraňujú ich množeniu. Povrchová úprava Antigerm nie je pre ľudí škodlivá a už v priebehu niekoľkých minút je schopná zneškodniť viac ako 650 druhov baktérií (Salmonella, Legionella, MRSA). Pôsobí 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čím znižuje výskyt baktérií o viac ako 99%.

Vo verejných priestoroch je nevyhnutná trvalá bezpečnosť a ochrana pred nákazou. Každý rok sa v európskych nemocni-ciach nakazí viac ako 4,1 milióna obyvateľov. Práve v týchto zariadeniach sa pohybujú ľudia so zniženou imunitou a infekcie neradno podceňovať. Nemenej dôležité je chrániť ľudí v nákupných centrách, verejných budovách, skolách, škôlkach a iných objektoch s vysokou návštevnosťou.

antibakteriálna povrchová úprava
 

antibakteriálny povech zadarmoKeďže panikové kovania sa umiestňujú všade tam, kde sa vyžaduje hygiena a ochrana zdravia ako napríklad klinikách, sanatóriach, wellness centrách, či supermarketoch, firma ISEO sa rozhodla aplikovať antibakteriálnu povrchovú úpravu a zvyšovať tak ochranu zdravia vo všetkých verejných budovách. Preto sú panikové kovania ISEO opatrené antibakteriálnou povrchovou úpravou Antigerm, ktorá je certifikovaná centrol molekulárnej medicíny na Univerzite v Padove.

Efekt povrchovej úpravy Antigerm je trvalý a nevyžaduje žiadnu údržbu. Neustále uvoľňovanie iónov striebra zaručuje efektívne pôsobenie počas celej doby životnosti produktu, dokonca aj v prípade poškodenia povrchu.

Všetky panikové kovania ISEO teraz bojujú nielen proti panike, ale aj proti baktériam a hlavne proti zvyšovaniu Vašich nákladov. Pretože antibakteriálna povrchová úprava je bezplatnou súčasťou každého panikového kovania ISEO a nevyžaduje si dodatočné investície. Takto sa zvyšuje Vaša bezpečnosť, spoľahlivosť a celková užitočnosť produktu.