Panikové kovanie

Trvalá antimikrobiálna ochrana

dokonalá ochrana proti 99,99% mikróbov vrátane baktérií a vírusov

 

Antibakteriálna ochrana na panikových kovaniach Metalia zdarma

 

Trvalá antibakteriálna ochrana

Antigerm je antibakteriálna povrchová úprava založená na postupnom uvoľňovaní iónov striebra, ktoré prenikajú do mikróbov, napádajú ich DNA a zabraňujú ich množeniu. Povrchová úprava Antigerm nie je pre ľudí škodlivá a už v priebehu niekoľkých minút je schopná zneškodniť viac ako 650 druhov baktérií (Salmonella, Legionella, MRSA). Pôsobí 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čím znižuje výskyt baktérií o viac ako 99%.

Vo verejných priestoroch je nevyhnutná trvalá bezpečnosť a ochrana pred nákazou. Každý rok sa v európskych nemocni-ciach nakazí viac ako 4,1 milióna obyvateľov. Práve v týchto zariadeniach sa pohybujú ľudia so zniženou imunitou a infekcie neradno podceňovať. Nemenej dôležité je chrániť ľudí v nákupných centrách, verejných budovách, skolách, škôlkach a iných objektoch s vysokou návštevnosťou.

antibakteriálna povrchová úprava
 

antibakteriálny povech zadarmoKeďže panikové kovania sa umiestňujú všade tam, kde sa vyžaduje hygiena a ochrana zdravia ako napríklad klinikách, sanatóriach, wellness centrách, či supermarketoch, firma ISEO sa rozhodla aplikovať antibakteriálnu povrchovú úpravu a zvyšovať tak ochranu zdravia vo všetkých verejných budovách. Preto sú panikové kovania ISEO opatrené antibakteriálnou povrchovou úpravou Antigerm, ktorá je certifikovaná centrol molekulárnej medicíny na Univerzite v Padove.

Efekt povrchovej úpravy Antigerm je trvalý a nevyžaduje žiadnu údržbu. Neustále uvoľňovanie iónov striebra zaručuje efektívne pôsobenie počas celej doby životnosti produktu, dokonca aj v prípade poškodenia povrchu.

Všetky panikové kovania ISEO teraz bojujú nielen proti panike, ale aj proti baktériam a hlavne proti zvyšovaniu Vašich nákladov. Pretože antibakteriálna povrchová úprava je bezplatnou súčasťou každého panikového kovania ISEO a nevyžaduje si dodatočné investície. Takto sa zvyšuje Vaša bezpečnosť, spoľahlivosť a celková užitočnosť produktu.