Keď sa povie domov, každý si predstaví miesto, kde má človek svoju pohodu a útočisko pred okolitým svetom. Dôležitou súčasťou domova je aj jeho bezpečnosť a ochrana, ktorú nikdy nie je vhodné podceniť. Potreba a nutnosť zabezpečenia

domácnosti sa neustále zvyšuje, keďže množstvo krádeží štatisticky rastie. Zvýšiť bezpečnosť vášho domova môže kvalitný bezpečnostný zámok na vchodové dvere, ktorý zabezpečí najvyššiu úroveň ochrany domova. Prečítajte si o výhodách bezpečnostných zámkov, ktoré vám ponúkame my.

Ľahká montáž, dlhá životnosť a vysoká odolnosť proti korózii

Tak ako každý z našich produktov, aj bezpečnostné zámky na vchodové dvere majú veľmi jednoduchú montáž, dlhú životnosť, ako aj vysokú odolnosť proti poškodzovaniu, resp. znehodnocovaniu použitých materiálov. Môžete si tak byť istý, že bezpečnostný zámok plní svoju funkciu v čase stopercentne a nie je nutné ho po pár rokoch vymeniť. Aj preto poskytujeme 10 ročnú záruku na všetky bezpečnostné zámky v našej ponuke.

Bezpečnostný zámok na vchodové dvere so šírkou lišty 24 mm

Prvým predpokladom bezpečia je okrem materiálu aj jeho šírka, resp. hrúbka. Jednoducho povedané, čím širší je mechanizmus zámku, tým je nižšia pravdepodobnosť jeho prelomenia a vykradnutia vašej domácnosti. V našej ponuke bezpečnostných zámkov nájdete bezpečnostné zámky so šírkou lišty 24 mm.

Tichý chod mechaniky a minimalizácia pnutia pri uzamykaní

Okrem vysokej úrovne ochrany domova vás určite poteší aj praktickosť bezpečnostných zámkov na vchodové dvere, ktoré sú tiché a minimalizujú pnutie pri uzamykaní.

Ďalšie výhody bezpečnostných zámkov na vchodové dvere

Výhodou je aj to, že bezpečnostné zámky obsahujú vložkou ovládané centrálne uzamykanie, ako aj nastaviteľné body uzáveru (strelka, závora, valčekové čapy, háky a protikusy v zárubni dverí). Zároveň zaručujú aj správnu zvukovú a tepelnú izoláciu pre maximálne pohodlie a komfort.

Pýtate sa, na aký typ dverí je vhodné využiť montáž bezpečnostných zámkov?

Odporúčame montáž na kovové, oceľové, ako aj hliníkové dvere, pričom nezáleží na tom, či sa jedná o dvere jednokrídlové, alebo dvojkrídlové. Taktiež je možné namontovať bezpečnostné zámky na pravé aj ľavé dvere.

Ako môžete vidieť, výhod bezpečnostných zámkov na vchodové dvere je naozaj veľmi veľa, pričom jednoznačne najväčšou výhodou je ich vysoká úroveň ochrany domácnosti pred jej vykradnutím. 

V prípade potreby dodatočných informácií o bezpečnostných zámkoch nás neváhajte kontaktovať.