Bezpečnostné zámky v bytových domoch

Bytové domy sú častým lákadlom pre zlodejov a nežiaduce návštevy. Bezpečnosť vchodových dverí je základným prvkom ochrany majetku obyvateľov obytných domov, pretože vchodové dvere na bytových domoch sa ľahko stanú terčom násilného napadnutia.

Riešením sú bezpečnostné zámky a bezpečnostné prístupové systémy, ktoré sú dostupné aj vo verzii s generálnym kľúčom pre všetkých obyvateľov obytného domu.

Kvalitné bezpečnostné zámky a kovania – zvonku kovaná neohybná kľučka s pevným ochranným štítom odolným voči násilnej demontáži v kombinácii s bezpečnostným zámkom v kvalitnom prevedení mechaniky a vložky s generálnym kľúčom – ochránia bytové domy pred neoprávnenými vstupmi, ktoré môžu mať za následok ujmu na Vašom majetku.

Vchodové dvere možno obohatiť o madlá, ktoré majú prvotriedne nerezové spracovanie, dokonalé a pevné ukotvenie a poskytujú dlhoročnú, bezporuchovú prevádzku.

Efektívnym riešením sú aj elektronické bezpečnostné zámky s motorickým mechanizmom, ktorých princíp spočíva v automatickom uzamykaní a odomykaní zámku prostredníctvom elektronického čipu alebo tlačidla z vnútornej strany vchodu. Dvere nikdy neboli tak pohodlné na ovládanie a zároveň tak bezpečné! Tento zámok má aj panikovú verziu pre bezpečný únik v prípade nutnosti evakuácie.

info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.