Prečo Drylok?                           základné informácie                                 jednoduchá aplikácia                                    viete, že?Najväčším nepriateľom stavebných objektov je vlhkosť.

prečo DrylokPórovité steny nasávajú vodu podobne ako špongia. Voda sa dostáva kapilárami zo zeminy do muriva, znižuje tepelnoizolačné vlastnosti muriva a napomáha rastu choroboplodných plesní, ktoré ohrozujú zdravie. V letných mesiacoch sa odparuje, soli v nej rozpustené (sírany, chloridy, dusičnany) kryštalizujú a spôsobujú tak deštrukciu omietky a muriva. Naopak v daždivých dňoch s vyššou relatívnou vlhkosťou vzduchu soli vlhkosť absorbujú a na stenách sa vytvárajú vlhké mapy.

Vlhké steny poškodzujú životné prostredie, spôsobujú opadávanie, prípadne vykvetanie omietky, premŕzanie materiálu, pôsobia neesteticky a v konečnom dôsledku môžu viesť až k rozpadu materiálu.

Náter odoláva zásaditým látkam a môže sa nanášať aj na mierne vlhký povrch.

Skrášlite a ochráňte svoje vnútorné a vonkajšie steny Drylok-om, ktorý zaručene zastaví vodu.

- Utesnenie pivničných stien proti nepekným a škodlivým účinkom vodných priesakov.
- Ochrana vonkajších omietok pred (poškodením) šľahajúcim dažďom vrátane krupobitia.
- Ochrana muriva a betónových kvádrov.

Kedykoľvek sa murivo stretne s vodou, Drylok chráni a skrášľuje.

Viac ako 45 rokov rešpektujú Drylok milióny amerických domácich majstrov pre jeho schopnosť ochrániť steny a múry voči ich poškodeniu vlhkosťou.

Drylok sa ľahko používa. Náter odoláva zásaditým látkam a môže sa nanášať aj na mierne vlhký povrch, ale najlepšie výsledky sa dosiahnu aplikáciou na suchý povrch.

Môže sa použiť priamo z plechovky a je dostupný v rôznych odtieňoch: bielom, šedom, modrom a béžovom. Každá farba sa môže ďalej upraviť do svetlých pastelových odtieňov. Všetky druhy sa môžu nanášať štetcom, valčekom alebo sprejom.

Priestory, ktoré boli pre Vás kvôli vlhkosti doteraz nevyužité, sa pomocou DRYLOK-u premenia na zdravé a esteticky príjemné.