V Tower
V Tower - Život s hlavou v oblakoch

Nad Vltavou sa týči budova, ktorá svojim rezidentom prináša unikátny pohľad na stovežatú metropolu z vtáčej perspektívy. Ako sa býva v mrakodrape V Tower?

V roku 2018 vyrástla Praha o jednu impozantnú vežu. Svojrázne tvary písmena „V“ neskrýva. Naopak, pýši sa nimi do nebies. Tridsaťposchodová stavba sa vďaka svojej výške 104 metrov zapísala do memoárov svetovej architektúry ako najvyššia obytná budova v Česku a na Slovensku.

Živá

Ikonická stavba navrhnutá českým architektom Radanom Hubičkom spĺňa najprísnejšie kritériá moderného bývania nového tisícročia. Pohľad na výnimočné „Véčko“ je balzamom pre dušu každého estéta. Hubička o nej rád hovorí ako o žene, ktorá je krásna, nech už sa na ňu pozeráte spredu, zboku alebo zozadu. Prísne krivky pôsobia nedostupne, vzbudzujú rešpekt a zároveň prinášajú pocit istoty a bezpečia.

Na dokonalej adrese

Poloha je božská! Panoramatický výhľad na Vinohrady, Hradčany a Vyšehrad nikdy neomrzí a z každého zobúdzania, zaspávania alebo bežného prežívania spraví nezabudnuteľný moment. S mestom na dlani dovidieť až na Krušné hory či Krkonoše.

Do mesta to navyše z Véčka nie je ďaleko. Jednoducho stačí nasadnúť na blízke metro a môžete si vychutnať voňavú kávu v historickom centre. Ak dostanete chuť na vidiecky víkend, na diaľnicu zídete za pár minút.

Za obzor možností

Na výstavbu boli použité materiály špičkovej kvality, s dôrazom na ekológiu a funkčnosť. Budúcim rezidentom ponúka výber zo 130 bytov, s plochou od 50 až po 400 metrov štvorcových. Na svoje si teda prídu ako singles, tak rodiny s deťmi.

Masívnych stien nájdete vo V Tower len málo. Izby priam dýchajú slobodou, ktorá do priestoru preniká cez obrovské okná. Dômyselné dispozičné riešenie všetkých bytov je zárukou súkromia a pohodlia. Západ slnka už nikdy nezmeškáte a po doznení ružových zôr si vychutnáte vibrujúce svetlá mesta.

Kľučky ako súčasť budúcnosti

 Interiér je kombináciou luxusu od tých najlepších výrobcov. Výhradným dodávateľom kľučiek bola práve spoločnosť Metalia. Mosadzné kľučky Olivari Tecno vyrobené v Taliansku sú zosobnením kvality a nadčasového dizajnu.  Spoľahlivosť kľučiek zaručí pevná kovovo-teflónová rozeta a najvyššie normy protipožiarnej odolnosti.

Overené najprísnejšími požiadavkami stavby budúcnosti – V Tower, môžu kľučky Olivari Tecno zdobiť aj váš interiér. Nájdete ich v našom e-shope.

<< späť