Bezpečnostné zámky a madlá vo wellness a  zdravotných zariadeniach

Zdravie je azda najcennejšia hodnota v našom živote. Mnohí trávime veľa času v zdravotných zariadeniach a najmä starší a bezvládni ľudia potrebujú pri pohybe bezpečnosť a pomoc.

Metalia s.r.o. vyrába bezpečnostné zámky, ktoré zabránia vstupu nežiaducim osobám do zariadení a oddelení a ochránia predovšetkým detských pacientov, ale aj starších ľudí pri pobyte vo Vašom zariadení.. Výhodným riešením je generálny kľúč, s jediným kľúčom odomknete viacero dverí.

Zabezpečenie zdravotných a wellness zariadení si vyžaduje aj dodržiavanie protipožiarnych noriem, ku ktorým patrí aj jednoduché a zároveň bezpečné opustenie budovy v prípade nežiaducich udalostí. Riešením sú panikové kovania s certifikovanou protipožiarnou odolnosťou.

Keďže každý rok sa v európskych nemocniciach nakazí infekciou až 4,1 milióna pacientov, teraz sú všetky panikové kovania ISEO vybavené permanentnou antibakteriálnou povrchovou úpravou, a to úplne zadarmo.

Medzi špeciálne kovania na ochranu zdravia pacientov slúži kľučka Infinity, vďaka ktorej si operujúci tím môže otvoriť dvere operačnej sály ramenom ruky bez narušenia hygieny rúk. Druhým príkladom sú kľučky na dvere a okná, ktoré chránia život pacientov so samovražednými sklonmi.

info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.