Bezpečnostné zámky a madlá v hoteloch

Ochrana súkromia ubytovaných zákazníkov a hostí, spokojnosť so servisom služieb a bezpečnosťou sú v ubytovacích zariadeniach a hoteloch dôležitou súčasťou poskytovaných služieb. Zabezpečené izby a vstupy do zariadení, ktoré Vám poskytnú bezpečnostné zámkybezpečnostné kľučky z našej produkcie, sú vyžadovanými prvkami ochrany a bezpečia v hoteloch.

Prevádzka hotelov si vyžaduje veľké množstvo kľúčov do dverí hotelových izieb a vchodov. Spoločnosť Metalia a.s. Vám ponúka efektívne a jednoduché riešenie - elektronické bezpečnostné zámky s generálnym kľúčom. Kľúče sú nahradené elektronickým čipom, ktorý zefektívni prevádzku Vášho ubytovacieho zariadenia a hotelov.

Pre zabezpečenie maximálneho súkromia Vašich zákazníkov odporúčame padacie prahy. Sú to tesniace lišty, ktoré vyplnia štrbinu medzi dverami a podlahou. Tlmia hluk, zabraňujú prievanu a prenikaniu pachov. Padacie prahy umožňujú aj bezbariérový prístup.

Priestory interiéru je vhodné doplniť kľučkami, či madlami na sklenené či drevené dvere, ktoré zabezpečia uľahčenú manipuláciu otvárania alebo posuvného mechanizmu dverí.

Na vchodové dvere odporúčame objektové madlá určené na vyššiu záťaž. Sú skvelým vizuálnym a praktickým doplnkom, ktorý zabezpečí Vašim zákazníkom pohodlné a komfortné ubytovanie.

info:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.