Bezpečnostné zámky v rodinných domoch

Chrániť svoj domov proti odcudzeniu majetku a nežiaducim vstupom je prirodzene každého cieľom. Rodinné domy a nízka bezpečnosť vchodových dverí, lákajú vlamačov a sú terčom krádeží. Efektívnym riešením je kvalitné zabezpečenie vchodových dverí bezpečnostnými zámkami.

Metalia a.s. ponúka riešenie zabezpečenia vstupov do rodinných domov pomocou samouzamykacích zámkov a bezpečnostných vložiek do dverí. Ochránia Váš domov pred násilným a neoprávneným vniknutím, ktoré môže mať za následok odcudzenie a poškodenie Vášho majetku.

Bezpečnostné vložky do dverí sú z kvalitného materiálu, ľahko ich namontujete a sú odolné voči násilnej demontáži. Mechanika zámkov a vložiek do dverí je konštruovaná až na 100 000 cyklov.

Svoje zabezpečenie ešte umocníte elektronickými zámkami na čip alebo motoricky riadenými uzamykacími mechanizmami dverí, ktoré možno ovládať tlačidlom z pohodlia Vašej spálne alebo obývačky.

K dispozícii je aj systém generálneho kľúča, ktorého princíp spočíva v odomykaní a zamykaní dverí jedným kľúčom. Je to praktické, pohodlné a bezpečné riešenie, ktoré prináša nový rozmer zabezpečenia domácnosti.

info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.