Každý sa chce vo svojom dome či byte cítiť bezpečne a mať istotu, že jeho domov je dobre zabezpečený nielen vo vnútri, ale aj zvonku. No tak, ako sa mení svet okolo nás, menia sa aj požiadavky na bezpečné bývanie. Ako ochrániť svoje obydlie čo najlepšie? Tu je náš tip.

 

vniknutie do bytu

Každý človek túži žiť v bezpečí. Bezpečné bývanie je prirodzeným želaním každého z nás a jeho neodmysliteľnou súčasťou sú kvalitné vchodové dvere.

vniknutie do bytu

No bezpečnosť vstupu do domácnosti závisí od viacerých parametrov, nielen od samotných dverí. Pri výrobe dverného krídla zohráva dôležitú úlohu kvalita a hrúbka použitých materiálov, čo platí aj o zárubni, o prahovej doske a o kovaní. Všetky tieto prvky spoločne tvoria jeden celok, preto ak chcete mať vstup do svojho obydlia naozaj bezpečný, nepodceňte ani výber zámku.

 

 

Trvalá ochrana vďaka zámku

Bezpečnostný zámok je alfou a omegou každých vchodových dverí, ktoré majú poskytnúť bezpečné bývanie. Pokiaľ považujete kvalitný zámok za prioritu, upriamte svoju pozornosť na bezpečnostnú vložku DOM iX6 SR plus, ktorá patrí k špičke patentovanej ochrany na našom trhu. Zámok disponuje vysokou ochranou proti akejkoľvek manipulácii, proti vyvŕtaniu aj vytrhnutiu jadra. Predĺžený kľúč je vyrobený z alpaky, preto sa neohne, ani neskriví a vďaka pohyblivému disku disponuje najvyššou technologickou ochranu pred kopírovaním. Masívny kľúč v sebe ukrýva 23 autorizačných bodov, ktoré účinne znemožňujú vložku prekonať a vyhotovenie jeho kópie je možné len s bezpečnostnou kartou.


sukromie domova

 

Už vás unavuje vo svojich vreckách či taškách nosiť objemné zväzky kľúčov? Ak patríte medzi tých, ktorých ťažké zväzky kľúčov už obťažujú, DOM iX6 SR plus prináša jednoduché riešenie. Navštívte odborníkov na uzamykanie a dajte si zjednotiť vložky vo všetkých dverách svojho obydlia alebo firmy na jeden spoločný kľúč. Vďaka tomuto úkonu budete môcť nielen vchodové dvere, ale aj bránu, garáž, pivnicu a všetky ostatné objekty, otvárať a zatvárať pohodlne, jediným kľúčom. Či sa jedná o vložky štandardné alebo jednostranné, o vložky s gombíkom, s ozubeným kolieskom, s elektrickým spínačom, o vložky do prídavných zámkov s teleskopom, skrinkové vložky či visiace zámky, všetky môžete mať zjednotené už za dve hodiny. Bezpečnostná vložka DOM iX6 SR plus vďaka revolučnej technológii prináša do vašich domácností a na pracoviská nielen novú úroveň ochrany majetku, ale aj vysoký komfort a pohodlie.

spolocny uzaver