Bezpečnostné zámky v školách a škôlkach

Deti sú pre každého rodiča to najcennejšie. Potrebujú vašu starostlivosť a bezpečie po dobu, ktorú trávia v školskom vzdelávacom zariadení. Ich bezpečnosť je prioritou pre rodičov aj učiteľov.

Ponúkame Vám riešenie bezpečného pobytu v školách s našimi bezpečnostnými kľučkami, kovaniami a zámkami na dvere, ktoré ochránia budovu školy pred neoprávnenými vstupmi alebo únikmi z budovy.

Ochrana žiakov spočíva v kvalitnom zaistení vchodových dverí. Poskytneme Vám prvotriedne bezpečnostné kovania odolné voči násilnému napadnutiu a kvalitné bezpečnostné vložky 3. a 4. bezpečnostnej triedy.

K dispozícii máme aj elektronické uzamykacie systémy – pracujú na princípe elektronického čipu, ktorému zriaďujete prístup nezávisle a vo vlastnej réžii na Vami určené dni a hodiny podľa služieb personálu v budove školy.

Pre zvýšenie bezpečnosti v neočakávaných situáciách sú vhodným riešením anti-panikové kľučky a kovania. V prípade požiaru alebo potreby evakuácie v školských zariadeniach uľahčia opustenie budovy. Panikové kovania sú praktickým riešením, ktoré umožňuje bezpečný, rýchly a jednoduchý spôsob otvorenia dverí.

V prípade obáv zo zneužitia východu k nedovolenému úniku žiakov slúži panikové kovanie so zabudovaným alarmom, ktoré si nevyžaduje vedenie káblov, čím sa stáva ľahko použiteľným na existujúce dvere bez dodatočných nákladov na inak komplikovanú montáž.

info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.